بازپيرائي مجموعه قديمي پارك غدير

بازپيرائي مجموعه قديمي پارك غدير

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك و به نقل از رئيس اداره عمران و شهرسازي منطقه ، بازپيرائي مجموعه قديمي پارك غدير به مساحت تقريبي 8000 متر مربع در دستور كار شهرداري منطقه يك قرار گرفت .

سيد مهدي ميرباقري ضمن اعلام اين خبر افزود : با توجه به بازديد شهردار يزد از مجموعه پارك غدير و اقدامات صورت گرفته در سالهاي گذشته و تاكيد وی  بر اتمام فعاليتهاي عمراني اين پارك، باز پيرائي آخرين قسمت از مجموعه پارك غدير كه شامل سكوهاي فرسوده و پياده روهاي مسير با حفظ تاسيسات برقي و مكانيكي ونيز مجموعه آبنماي موجود و حفظ درختان و فضاي سبز مي شود در دستور كار قرار گرفت. 

وي اظهار اميدواري كرد در صورت تامين اعتبار كافي در زمان مقرر مجموعه اين عمليات عمراني كه شامل ايجاد سكوهاي چند منظوره جهت استفاده در ورزشهاي صبحگاهي و مراسم عمومي و ... ، كه شامل نصب آلاچيق هاي مدرن جهت استراحت عموم و بازپيرائي پياده روهاي اطراف داخل و  مجموعه و تكميل آبنما و فضاي سبز در زمان مقرر به بهره برداري كامل برسد .

شايان ذكر است مجموعه پارك غدير با مساحتي بالغ بر 80 هزار مترمربع بزرگترين و زيباترين پارك منطقه يك به شمار مي آيد كه با همت شهرداري منطقه يك و سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري رونق مضاعفي به خود گرفته است .

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.