• دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

بازدید مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور از سازمان فاوا

بازدید مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور از سازمان فاوا

روز گذشته مديركل دفتر نوسازي، تحول اداري و فناوري اطلاعات سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور با حضور در سازمان فاوا شهرداری یزد از نزدیک با فعالیت­های این سازمان آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد در این دیدار که مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و معاونین اداری مالی و شهرسازی شهرداری یزد نیز حضور داشتند، خلاصه­ ای از عمکرد گذشته و وضعیت کنونی سیستم­های راه ­اندازی­ش ده در مجموعه شهرداری­ یزد توسط سرپرست سازمان فاوا ارائه شد.

محمدرضا میرشمسی ضمن تشریح عملکرد سازمان فاوا در حوزه ­های زیرساخت، شهرسازی، عمرانی، خدمات شهری، برنامه­ ریزی، حمل و نقل و ترافیک و اداری مالی اشاره کرد علیرغم مدت زمان کمی که از تاسیس سازمان می­گذرد توانستیم با استقرار یک تیم متخصص در اغلب حوزه ­ها سامانه­ هایی در سطح کشوری تولید کنیم.

میرشمسی ادامه داد در حوزه اداری مالی هم ­اکنون سیستم جامع اداری مالی سازمان فاوا با 18 زیرسیستم و امکان استفاده از یک پایگاه داده متمرکز در سطح کشور کم ­نظیر است.

گفتنی است در انتهای جلسه سیستم جامع اطلاعات مکانی به عنوان یکی از چهار سیستم برتر نرم افزاری استان یزد برای حاضرین ارائه گردید .

 

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 83 بازدید