بازدید اعضای شورای اسلامی شهر به همراه دکتر جوکار از مدرسه شهید زرین مقدم

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر به همراه دکتر جوکار از مدرسه شهید زرین مقدم

حجت الاسلام شیخ عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد و دکترمهدي‌کاشفی زاده از اعضای شورای اسلامی شهر به اتفاق دکترمحمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس و مسئولين آموزش و پرورش از مدرسه قدیمی و فرسوده شهید زرین مقدم بازدید کردند.

به گفته سخنگووروابط عمومی شورای اسلامی شهریزد-عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در این بازدید گفت: دست‌اندرکاران آموزش و پرورش استان باید هرچه سریعتر تدابیر لازم را در جهت ساماندهی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مدارس و کلاس‌های درس اتخاذ کنند.

وي با اشاره به وجود مدارس قدیمی در شهر و استان یزد افزود: برنامه‌ریزی برای اختصاص بودجه لازم به منظور تخریب و ساخت و ‌ساز مدارس قدیمی و انتقال دانش‌آموزان به فضاها آموزشی استاندارد از نظر کیفی و کمی عزمی جدی و فراگیر نیاز دارد.

نماینده مردم یزدواشکذردرمجلس شورای اسلامی طي تماس تلفنی با مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد، هماهنگی‌های لازم برای کف‌سازی، تأمین تجهیزات سرمایشی، گرمایشی، علمی، آموزشی، رفاهی و بازسازی دبستان زرین مقدم یزد برای سال تحصیلی جدید را انجام داد.

همچنین در ادامه حجت الاسلام عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه حفظ و نگهداری از سرمایه‌های انسانی و علمی استان و کشور از حمایت فضاهای آموزشی و مدارس آغاز می‌شود، اظهار داشت: شورای اسلامی شهر یزد 30 میلیون تومان به منظور ساماندهی، مرمت و تجهیز این مركز در سال تحصیلی جدید اختصاص می‌دهد.

دکترکاشفی‌زاده رئیس کمیسيون خدمات شهری شورای اسلامی شهریزد هم در این بازدید بر توجه ویژه شورای اسلامی شهر یزد به مدارس در جلسات وکمیسيونهای مختلف این شورا اشاره کرد و افزود: دانش آموزان نیاز دارند که در محیطی تحصیل کنند که هیچگونه دغدغه ای در آن نداشته باشند و باید شرایط مساعد برای دانش آموزان با همکاری و همفکری مسئولین فراهم شود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.