بازدیدرئیس شورای اسلامی شهر یزد ازپارک موزه دفاع مقدس

بازدیدرئیس شورای اسلامی شهر یزد ازپارک موزه دفاع مقدس

حجت الاسلام زارع رئیس شورای اسلامی شهر یزد از پارک موزه دفاع مقدس واقع در بلوار پرفسور حسابی جنب پارک آزادگان  بازدید کرد و در جریان پیشرفت این پروژه و کم وکاستی های آن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد- در ادامه این بازدید نشستی هم با محمد رجبی مدیرکل بنیاد حفظ ‌آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان و مدیر پارک موزه در محل پارک موزه دفاع مقدس انجام شد.

در این نشست رئیس شورای اسلامی شهر یزد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر با اشاره به اهداف پارک موزه اظهار کرد: یکی از اهداف پارک موزه، ترویج فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه وبخصوص نسل جوان است و امروز به لطف خدا این امکان فراهم شده که افراد با حضور در این محل با این فرهنگ آشنا شوند.

حجت الاسلام زارع در ادامه افزود: ارائه آثار شهدا و اطلاعات آماری و نمودگارهای منطقی واقعه از یک سو ، وایجاد حس و حال فضای معنوی و روح حماسی از سوی دیگر قطره ای از دریای تجربه هشت سال مقاومت ، ایثار و مظلومیت را به ناظران امروز و فردا در این پارک موزه عرضه خواهد نمود.

گفتنی است که طرح و احداث پارک موزه دفاع مقدس با هدف ساماندهی و تمرکز بخشی به مجموعه تلاش های پراکنده دلسوزان و یاد آوران مخلص دوران دفاع مقدس می باشد.

همچنین در این دیدار رجبی مدیرکل بنیاد حفظ ‌آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان از تلاش برای جمع‌آوری آثار رزمندگان و شهدا در طول دفاع مقدس شامل وصیت‌نامه، عکس، خاطرات و … خبر داد و خاطر نشان کرد: کل اطلاعات ۴۰هزار رزمنده استان یزد در طول دفاع مقدس، ظرف سه سال آینده جمع‌آوری می‌شود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.