بازديد مسؤولان شهر يزد از مناطق امام شهر، آزادشهر و كوچه بيوك

بازديد مسؤولان شهر يزد از مناطق امام شهر، آزادشهر و كوچه بيوك
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري يزد در بازديد مشترك اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار، نماينده مردم يزد وصدوق در مجلس شوراي اسلامي و معاون فرمانداري يزد از مناطق امام شهر، آزادشهر و كوچه بيوك مواردي از قبيل ايجاد پاسگاه انتظامي در امام شهر، اصلاح هندسي تقاطع ها، نصب سرعت گير، انتقال كارخانه يزدباف به بيرون از شهر ، ساماندهي بيشتر فضاي سبز پاركها، هماهنگ سازي تابلوهاي معرفي سطح شهر با اسامي اصلي و تأكيد بر روشنايي پاركها در شب از سوي اهالي مطرح گرديد.
مهندس ميروكيلي شهردار يزد در اين بازديد اظهار داشت: در سالجاري شهرداري در راستاي نهضت آسفالت 570 تن يعني به ميزان 470 هزار متر مربع آسفالت انجام داده است.
وي گفت: از شروع فعاليت شوراي شهر سوم با توجه به احداث نه تقاطع غير همسطح در شهر و 23 ميدان وانجام تعداد زيادي اصلاح هندسي، ساليانه 20 نفر كاهش تلفات تصادف داشته ايم.
شهردار يزد با اشاره به هزينه ماهيانه يك ميليارد و 700 ميليون ريالي جمع اوري زباله و هزينه ساليانه 50 ميليارد ريالي نگه داري فضاي سبز و عدم اختصاص بودجه دولتي به شهرداريها تأكيد نمود كه انجام كارها در شهر منوط به پرداخت عوارض از سوي مردم است.
مهندس ميروكيلي خاطرنشان كرد: چشم اميدمان به شما مردم است كه با حمايت هاي مادي و معنوي دست ما را بگيريد تا بتوانيم بهتر خدمت كنيم.
شهردار منتخب سومين دوره شوراي اسلامي شهر يزد در جواب درخواست اهالي مبني بر اصلاح هندسي فلكه پنجم آزادشهر قول مساعد داد كه اين طرح تا پايان ارديبهشت ماه سال آينده به انجام برسد.
همچنين در اين بازديد مهندس اولياء اظهار داشت: خداوند را شاكرم كه همدلي و صميمت لازم بين مردم و مسؤولان اجرائي شهر وجود دارد و اين به بركت انقلاب اسلامي و خون مطهر شهداست.
عضو كميسيون عمران مجلس افزود با توجه به حضور و عزم جدي مسؤولان شهر و شوراي شهر يزد، پيگيري مواردي كه در راستاي وظايف نمايندگي است را تا نيل به اهداف به طور جدي دنبال خواهم كرد. وي با توجه به دور سوم سفر هيات دولت به استان يزد اظهار اميدواري كرد پروژه هاي فرهنگي منطقه ازادشهر و امامشهر در دستور كار قرار گيرد. وي از شهرداري يزد خواست با توجه به مشكلات زمين هاي دولتي و غير دولتي كه بلا تكليف مانده است نسبت به حصار كشي آنها اقدام گردد.
مهندس اولياء با توجه به ضرورت افزايش 20 نماينده به نمايندگان مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت يزد و صدوق با جمعيتي معادل 60درصد جمعيت استان قطعاً استحقاق دو نماينده را دارد تا انبوه مشكلات مردم در ابعاد مختلف توسط دو نماينده پيگيري و به نتيجه برسد.
علاوه بر اين ساماندهي آسفالت خيابانها و تكميل خيابان موسي بن جعفر(ع)، ايجاد پارك بانوان در منطقه آزادشهر از ديگر درخواستهاي مردم از مسؤولان بود كه در اين بازديد مطرح شد.
                                               
« روابط عمومي واموربين الملل شهرداري يزد»
 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.