بازديد از چند پرو‍ژه عمراني در سطح شهر

بازديد از چند پرو‍ژه عمراني در سطح شهر

تني چند از اعضاي شوراي اسلامي شهر يزد به همراه مهندس عظيمي زاده شهردار وجمعي از معاونين  وي، از چند پروژه عمراني در سطح شهر بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر يزد – اعضاي شورا در ابتداي بازديد به محل عمليات اجرايي پل شهيد قهاري سعيد رفتند واز نزديك در جريان فعاليت فيزيكي اين پرو‍ژه  قرار گرفتند.

اعضاي شوراي اسلامي شهر يزد در اين بازديد   با توجه به بار ترافيك سنگين در ميدان ابوذر، خواستار تسريع در عمليات اجرايي اين پرو‍ژه شدند.

حجت الاسلام زارع رئيس شوراي اسلامي شهر يزد درخصوص  عمليات اجرايي این پل اظهار داشت:  لازم است كه دوباره نشستی مشترک بین سازمان آب و فاضلاب شهری، اداره کل راه آهن و شهرداری یزد در راستای تسهیل اجرایی شدن اين پرو‍ژه  برگزار شود.

گفتني است كه پروژه پل شهید قهاری سعید  شامل دو پل ریلی و یک پل جاده ای است كه  كمك زيادي را به كاهش بار ترافيكي در ورودي ميدان ابوذر خواهد كرد.

اعضاي شورا در ادامه به طور سرزده از آبنما هاي زيباي پارك بزرگ شهر(ماركار) كه  با اعتبار سه ميليارد و500ميليون ريال خريداري شده بود بازديد كردند.

پارك بزرگ حسن آباد آخرين مكاني بود كه مورد بازديد اعضاي شورا قرار گرفت و تسريع در عمليات اجرايي اين پروژه مهمترين خواسته ودغدغه اعضا از مسئولين بود.

گفتني است با وجودی که نهال كاري، احداث پياده رو، نصب تيرهاي برق  در این پارک انجام شده ولی همچنان در زمينه تسريع عمليات اجرايي ، نارضايتي اعضاي شوراي شهر را در بر دارد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.