• سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

اولین ماموریت بالابر 32 متری؛ نجات 19 نفر در ارتفاع

اولین ماموریت بالابر 32 متری؛ نجات 19 نفر در ارتفاع

نیروهای آتش نشانی با حضور در محل پارک شادی، 19 نفر  را از تاب فرار که به علت نقص فنی در بلند ترین ارتفاع خود از کار افتاده بود، نجات دادند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، طی تماس شهروندی با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره  5 با دو دستگاه خودروی عملیاتی و یک بالابر 32 متری رأس ساعت 21:10 دیشب 11 مهر ماه به سمت پارک شادی حرکت کردند.

سعید ایران نژاد بازرس و رئیس ایستگاه شماره 5 آتش نشانی که در محل حضور داشت اظهار کرد: تاب فرار با 19 نفر سرنشین در ارتفاعی بالا و به علت نقص فنی از کار می افتد و این حادثه رقم می خورد.

وی در ادامه گفت: تمامی 19 سرنشین آن دچار وحشت شده بودند که نیروهای امدادگر آتش نشانی به محل رسیده و در بدو ورود همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی و پهن کردن تشک بادی نجات، با استفاده از بالابر 32 متری عملیات نجات را آغاز کردند و توانستند در کمترین زمان ممکن تمامی آن 19 نفر را به سطح زمین و نقطه امن منتقل نمایند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ کس آسیبی نرسیده و پس از اتمام عملیات نجات، نیروهای آتش نشانی به ایستگاه خود مراجعت نمودند.

آدرس کوتاه :