• یک‌شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

انفجار و آتش سوزی در منزل مسکونی

انفجار و آتش سوزی در منزل مسکونی

انفجار و آتش سوزی منزل مسکونی واقع در بلوار شهید دشتی، آتش نشانان ایستگاه شماره دو سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد را به محل حادثه کشاند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، انفجار و آتش سوزی منزل مسکونی واقع در بلوار شهید دشتی، خیابان محمد رضا دشتی محله پایین رحمت آباد، آتش نشانان ایستگاه شماره دو سازمان را به محل حادثه کشاند.

محمدرضا رحیمی معاون عمليات سازمان در مورد این حادثه گفت: رخداد این حادثه رأس ساعت 11:57 روز چهار شنبه بیست و هشتم فروردین ماه به سامانه 125 این سازمان اطلاع رسانی شد كه ستاد فرماندهي بلافاصله دو دستگاه خودروی عملیاتی از ايستگاه مذكور به محل مورد نظر اعزام می نماید.

وی افزود: اولین گروه از آتش نشانان کمتر از دو دقیقه به محل حادثه رسیدند و با صحنه ای مواجه شدند که به علت نامعلومی انفجار ایجاد شده و متعاقب آن منزل دچار آتش سوزی می شود که در این لحظه امدادگران آتش نشانی همزمان با ایمن سازی و قطع جریان برق و گاز منزل، خیلی سریع و با استفاده از تجهیزات انفرادی به داخل ساختمان رفته و عملیات اطفای حریق و جستجو و امداد و نجات را آغاز نمودند که خوشبختانه کسی داخل منزل نبوده است.

معاون عمليات سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد با اشاره به اين كه در این حادثه خساراتی به نازک کاری ساختمان وارد شده است، گفت: آتش نشانان در کمترین زمان ممکن حریق را مهار و بعد از اجرای عملیات جداسازی و خنک کردن منزل را تحویل مالک داده و به ایستگاه خود مراجعت نمودند.

آدرس کوتاه :

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب خبر داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب بعد از نزول رحمت الهي در شهر يزد خبر داد. ...

۱۳۹۸/۰۳/۱ 50 بازدید