• جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

انجام اولین تخریب ساخت و ساز غیر مجاز در سال جدید از سوی منطقه سه شهرداری یزد

انجام اولین تخریب ساخت و ساز غیر مجاز در سال جدید از سوی منطقه سه شهرداری یزد

عوامل اجرایی منطقه سه شهرداری یزد با اجرای رأی کمیسیون ماده صد، طبقه هفتم ساختمانی را در منطقه صفائیه که به صورت غیر مجاز در حال ساخت بود تخریب کردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری یزد در راستای اجرای رأی کمیسیون ماده صد، تخریب طبقه هفتم ساختمانی در منطقه صفائیه با همکاری عوامل اجرائیات شهرداری و حضور نیروی انتظامی به انجام رسید.

احمد خواجه منصوری در این زمینه تصریح کرد: ساختمان مذکور با ابلاغ رأی کمیسیون ماده صد، مبنی بر قلع بنای ساخته شده در طبقه هفتم، در روز بیست و سوم فروردین ماه تخریب شد.

مدیر منطقه سه شهرداری یزد با اعلام آمادگی شهرداری جهت صدور پروانه، از شهروندان خواست قبل از هرگونه ساخت و ساز بر روی ملک خود، با مراجعه  به شهرداری مجوز ساخت و ساز دریافتت نمایند.

شایان ذکر اینکه تخریب ساختمان مذکور، اولین اجرای رأی تخریب کمیسیون ماده صد در سال جدید بود که از سوی منطقه سه شهرداری انجام شد.

 

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان آتش نشاني و خدمات ایمنی شهرداری يزد تصریح کرد: علم و فناوری و تجهیزات جدید همیشه راه های متفاوتی در مقابله با حوادث گوناگون جاده ای معرفی می کند

رئیس سازمان آتش نشاني و خدمات ایمنی شهرداری يزد در حاشیه برگزاری دوره آموزشي كار با جرثقیل 25 تنی، تصریح کرد: علم و فناوری و تجهیزات جدید همیشه راه...

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ 35 بازدید