انتصاب قائم مقام جدید و سرپرست معاونت معماری و شهرسازی در شهرداری یزد

انتصاب قائم مقام جدید و سرپرست معاونت معماری و شهرسازی در شهرداری یزد

شهردار یزد با صدور دو ابلاغ جداگانه، محمود دهقان را به عنوان قائم مقام شهردار و مدیر دفتر بودجه و مهدی فعالی را به سمت سرپرست معاونت معماری و شهرسازی منصوب نمود.

   به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد محمدرضا عظیمی زاده با صدور دو ابلاغ جداگانه محمود دهقان که پیش از این در سمت معاونت معماری و شهرسازی شهرداری مشغول به فعالیت بود را به سمت قائم مقام شهردار و مدیر دفتر بودجه منصوب کرد.

شهردار یزد در ابلاغ جدید محمود دهقان، ارائه راهکارهای اجرائی مناسب در راستای برنامه ریزی و ساماندهی بیش از پیش وضعیت موجود و ایجاد هماهنگی بین حوزه ها، مناطق و سازمانهای تابعه را خواستار شده است.

همچنین عظیمی زاده در ابلاغی دیگر مهدی فعالی را که پیش ازاین مدیرعاملی سازمان فاوا شهرداری را بر عهده داشت، به سمت سرپرست معاونت معماری و شهرسازی منصوب نمود.

شهردار یزد در ابلاغ مهدی فعالی با اشاره به تخصص و تجربه وی در زمینه راه اندازی و پیاده سازی  سامانه شهرسازی، اظهار امیدواری نموده است در راستای اصلاح فرآیندها و تسریع در صدور پروانه و انواع مجوزهای صادره اقدامات لازم صورت گیرد.

فعال نمودن مدیریت هماهنگی و نظارت بر ساخت و سازها، تسریع در برنامه ریزی و انجام اقدامات لازم به منظور برون سپاری مؤثر و کارآمد فعالیت های حوزه شهرسازی در قالب دفاتر کارگزاری و پیش خوان ، استفاده از ظرفیت ها و قابلیت های موجود و توان بالقوه کارشناسان حوزه معماری و شهرسازی از جمله خواستهای شهردار در حکم فعالی می­باشد.

 

آدرس کوتاه :