انتصاب سرپرست مدیریت درآمدهای عمومی شهرداری یزد

انتصاب سرپرست مدیریت درآمدهای عمومی شهرداری یزد
 
   با مأمور به خدمت شدن محمدرضا دشتی رحمت آبادی در سازمان فرهنگی ورزشی، مهندس محمد حسین دهستانی اردکانی به سمت سرپرست مدیریت درآمدهای عمومی شهرداری یزد منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد مهندس عظیمی زاده با صدور ابلاغی مهندس محمدحسین دهستانی اردکانی را به عنوان سرپرست مدیریت درآمدهای عمومی شهرداری منصوب نمود.
وی در این ابلاغ بر برنامه ریزی و ساماندهی در جهت وصول درآمدها و تحقق بودجه مصوب شهرداری، مطالعه و پیشنهاد منابع درآمدی پایدار، نظارت بر عملکرد کمیسیون های مرتبط تأکید کرده است.
شهردار یزد در مراسم معارفه سرپرست مدیریت درآمدهای عمومی شهرداری نیز اظهار داشت: هدف حاکم کردن نوعی نگرش جدید در سیستم است.
وی گفت: مجموعه های شهرداری باید با هم هماهنگ باشند و یکدست در راستای هدفی خاص گام بردارند.
مهندس عظیمی زاده در این مراسم با توجه به ابلاغ جدید محمدرضا دشتی رحمت آبادی مدیر سابق درآمدهای عمومی شهرداری و مأمور به خدمت شدن وی در سازمان فرهنگی ورزشی که مقر شده است در آن سازمان به عنوان مسئول امور مالی معرفی شود ضمن تکریم از خدمات وی خاطرنشان کرد: با حضور آقای دشتی ادغام سازمان رفاهی تفریحی در سازمان فرهنگی ورزشی سرعت خواهد گرفت و منجر به تقویت سازمان فرهنگی ورزشی خواهد شد.
شهردار منتخب چهارمین دوره شورای اسلامی شهر یزد همچنین رعایت حساسیت های اداره درآمد و سیاست گذاری مناطق شهرداری، تعرفه عوارض، ایجاد تحول درآمدی و هدف گذاری کسب درآمد در سال آینده و هماهنگی بین واحدهای زیرمجموعه اداری و مالی را خواستار شد.
شهردار یزد ادامه داد با توجه به رزومه آقای دهستانی انتظار می رود با نظم و حسن سلوک با مردم و مدنظر قرار دادن منابع متقابل مردم و شهرداری در سرمایه گذاری و درآمد منشأ اثرو تحول باشند.
                         روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد
آدرس کوتاه :