• چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

آماده سازی طرح ساختمان کانون بازنشستگان شهرداری یزد

آماده سازی طرح ساختمان کانون بازنشستگان شهرداری یزد
 
طراحی ساختمان کانون بازنشستگان شهرداری یزد و سازمانهای تابعه با مساحت بیش از 500 متر مربع و در دو طبقه، جهت اجراء در پارک غدیر از سوی حوزه معاونت معماری و شهرسازی به مرحله پایانی رسید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد، بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر و دستور مهندس محمدرضا عظیمی زاده، طرح ساختمان کانون بازنشستگان شهرداری یزد و سازمانهای تابعه ، توسط حوزه معاونت معماری و شهرسازی آماده شد.
در این طراحی، رعایت اصول سازه و تأسیسات مکانیکی و الکتریکی مد نظر قرارگرفته و با تلفیقی از معماری مدرن و سنتی، هماهنگی خاصی با معماری اقلیم یزد به عمل آمده است.
گفتنی است ساختمان کانون بازنشستگان شهرداری یزد بر اساس طرح آماده شده، به مساحت بیش از 500مترمربع در دو طبقه در محل پارک غدیر احداث می شود.
به گفته مهندس مهدی قاضی نسب که طراحی ساختمان مذکور بر عهده وی بوده است، مجموعه های اداری، فرهنگی، خدمات درمانی و سالن های چند منظوره با کاربری پذیرایی و نمازخانه از بخش های اصلی این ساختمان می باشد.
توجه ویژه به عبور و مرور بازنشستگان سالمند با اجرای رمپ و آسانسور و در نظر گرفتن طرح توسعه از ویژگیهای این طرح می باشد.
شایان ذکر اینکه در سال گذشته اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال برای این طرح در نظر گرفته شده است.
روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد
آدرس کوتاه :


شهردار یزد تاکید کرد: توجه به ورزش در بین کارمندان این نهاد و مردم باید همواره در اولویت‌ کار مجموعه شهرداری قرار گیرد

شهردار شهر جهانی یزد در آیین اختتامیه سومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری‌های کلانشهر کشور تاکید کرد: توجه به ورزش در بین کارمندان این نهاد...

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ 36 بازدید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 105 بازدید