افتتاح پنجمین دفتر کارگزاری فعالیت های مرتبط با ساخت و ساز در شهر یزد

افتتاح پنجمین دفتر کارگزاری فعالیت های مرتبط با ساخت و ساز در شهر یزد

 

 دومین دفتر کارگزاری در منطقه یک و پنجمین دفتر کارگزاری شهرداری یزد به منظور برون سپاری و تسریع در انجام امور اجرائی شهر با شماره 120 در محل بلوار شهید پاکنژاد – خیابان آرزو راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری یزد در راستای ادامه برون سپاری امور اجرائی و تسریع در انجام امور مربوط به پروانه ساختمانی و دیگر فعالیت های مرتبط با ساخت و سازدر منطقه یک، دومین دفتر کارگزاری خصوصی تحت نظارت شهرداری با شماره 12 در محل بلوار شهید پاکنژاد – خیابان آرزو (جنب پارک غدیر) افتتاح گردید.
خاطرنشان می شود این دفتر پس از دفاتر کارگزاری شماره های 11-21-31 و دفتر کارگزاری ویژه اراضی کوثر یزد پنجمین دفتر از این نوع است که در شهر یزد به بهره برداری می رسد.
گفتنی است این دفتر دومین دفتر کارگزاری در منطقه یک شهرداری یزد می باشد که کلیه امور صدور پروانه، تفکیک، عدم خلافی، پایان کار، پاسخ نامه انتقال زمین، خانه و... و مشاوره در امور شهرداری را با هدف کار بهتر و سرعت بیشتر برای شهروندان انجام می دهد.
همچنین در خصوص عنوان شماره 12 برای این دفتر کارگزاری عنوان می شود که شماره یک نمایانگر منطقه یک شهرداری و شماره دو آن نشانگر دومین دفتر کارگزاری در این منطقه است.
لازم به یادآوری خواهد بود شهرداری یزد با استناد به ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شورای اسلامی کشور و انتخاب شهرداری مصوب سال 1357 و اصلاحیه بعدی و مفاد بند 5 مصوبه مورخ 6/8/1388 شورای اسلامی شهر یزد و با توجه به بند 7 مصوب شورای اداری در خصوص   هماهنگ نمودن صدور پروانه، گواهی عدم خلافی و گواهی پایانی ساختمان در سطح شهرهای کشور وظایف خود را در این بخش و در محدوده منطقه یک به دو شرکت خصوصی واگذار کرده است.
مراسم افتتاح این دفتر با حضور عضو شورای اسلامی شهر،برخی از شهرداران ادوار گذشته شهر یزد و مسئولان شهرداری در محل دفتر برگزار شد.
« روابط عمومي و اموربين الملل شهرداري يزد»
 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.