آغاز عملیات کف سازی و پیاده رو سازی بلوار امام رضا (ع)

آغاز عملیات کف سازی و پیاده رو سازی بلوار امام رضا (ع)

مدیر منطقه دو شهرداری یزد از آغاز عملیات کف سازی و پیاده رو سازی بلوار امام رضا (ع) با اعتباری بالغ بر شش میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد – سید ابوالفضل کشفی با بیان اینکه پیاده روها به عنوان عنصر پویایی و پایایی در فضای شهر، جزء لاینفک زندگی شهری به شمار می آیند، از آغاز عملیات گسترده کف سازی و پیاده رو سازی بلوار امام رضا (ع) با اعتباری بالغ بر شش میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

مدیر منطقه دو شهرداری یزد با تصریح اینکه مشارکت فعال شهروندان در پیشبرد اهداف مدیریتی و توسعه پایدار شهری امری ضروری است، خاطر نشان کرد: این منطقه تمام تلاش و همت خود را بکار بسته تا هدف جلب رضایت شهروندان در سطح منطقه را فراهم نماید.

وی افزود: از آنجایی كه پياده روهای شهر می تواند نقشی اساسی در ارتقای سلامت و تسهيل عبور و مرور شهروندان ایفا نماید، منطقه دو شهرداری تاكيد فراوانی بر افزايش سطح نوسازی معابر عمومي شهر و همچنین خیابان های فاقد پیاده راه مناسب یا دارای فرش فرسوده دارد.

شایان ذکر است در حال حاضر پیاده رو سازی بلوار امام رضا (ع) در دست اقدام و مابقی پیاده روهای فرسوده در سطح منطقه نیز در دستور کار قرار دارد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.