اعلام آمادگی کامل شهرداری یزد برای همکاری در زمینه های قرآن و نماز

اعلام آمادگی کامل شهرداری یزد برای همکاری در زمینه های قرآن و نماز

محمدرضا عظیمی زاده آمادگی کامل شهرداری یزد را برای همکاری در زمینه های نماز، قرآن و تفسیر در دیدار با دبیر ستاد تفسیر قرآن کریم استان اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد در جلسه ای که به منظور همکاریهای قرآنی با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسین نبی پور و محمدرضا عظیمی زاده در محل ستاد تفسیر قرآن کریم استان برپا بود بر همکاریهای قرآنی بین شهرداری یزد و ستاد تفسیر قرآن تأکید شد.

شهردار یزد در این جلسه ضمن اعلام آمادگی ، سفارش نمود در زمینه نماز، قرآن و تفسیر ، شهرداری با همه توان خود حاضر به همکاری است.

عظیمی زاده خاطرنشان کرد شهرداری علاوه بر نهاد عمرانی و خدماتی تبدیل به نهاد فرهنگی و اجتماعی نیز شده که تأثیرگذاری آن نسبت به سایر دستگاهها بیشتر است.

وی همچنین تأکید نمود شهرداری از منابعی که در سازمان فرهنگی ورزشی وجود دارد از جمله فضای فرهنگسراهای قرآن و عترت و خانواده در راستای همکاری های قرآنی استفاده نماید.

شهردار علاوه بر این سفارش کرد، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، طرحهای خوب و عملیاتی در حوزه قرآن و نماز را پیگیری کند.

دبیرستاد تفسیر قرآن کریم استان یزد نیز در این جلسه با اشاره به اینکه ما در هر موقعیتی به قرآن و سنت نیاز داریم خاطرنشان کرد اگر بتوانیم اهدافی را که دراین ستاد داریم به نتیجه برسانیم فکر کنم تا حد زیادی ارتباط مردم با شهرداری هم بیشتر شود.

حجت الاسلام نبی پور ضمن بر شمردن نیازهای ستاد، به شهردار یزد اطمینان داد، هر ریالی که در اینجا هزینه شود بازدهی خواهد داشت.

وی تشریح نمود امروز دنیای ما در راستای فاصله گرفتن از قرآن به این روز نشسته است.

شایان ذکر اینکه در این دیدار سرپرست ناحیه تاریخی، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و مسئولانی از ستاد تفسیر قرآن کریم نیز حضور داشتند.

خاطرنشان می شود ستاد مذکور جهت ترویج فرهنگ بیان تفسیر قرآن توسط وعاظ و ائمه جماعات ، عمده فعالیت های خود را برای آموزش روحانیون و طلاب اعم از خواهر و برادر متمرکز کرده و تاکنون هشت دوره تحت عنوان دوره های آموزش مهارتهای بیان تفسیر، برای بیش از 200 نفر از فراگیران برگزار نموده است.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.