اطلاعیه

اطلاعیه

 

اطلاعیه
سپاس خدای را که به فضل وکرمش نعمت والای انقلاب اسلامی را به ما ارزانی داشت تا در سایه اسلام، وحدت کلمه را حفظ نماییم و با پیروی از راه ولایت فقیه که همان ادامه راه نبوت و ولایت است، شرافتمندانه در این مرز و بوم پر گهر به زندگی ادامه دهیم و افتخار داشته باشیم که ایرانی هستیم و آرمان مان شهادت است.
شهادتی که ارزش بسیار دارد و ضامن عزت و اقتدار در دنیا و سعادت و سرافرازی در آخرت می باشد.
ملت مسلمان و انقلابی ایران در حالی به استقبال سی و پنجمین فجر انقلاب اسلامی می رود که در طلیعه پنجاهمین سالگرد نهضت حضرت امام خمینی (ره) از 15 خرداد سال 1342 قرار گرفته و انشاء ا... متحد و یکپارچه با گام هایی استوار و سرشار از بصیرت،  وفاداری کامل خود را نسبت به آرمان های امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب اعلام نموده و بر صبر و استقامت و وحدت کلمه تا تحقق کامل وعده های الهی جانانه پا می فشارد .
شهرداری یزد با تبریک فرا رسیدن بهار آزادی و با احترام به همه زحمت کشانی که در طول سالهای انقلاب و جنگ تحمیلی فداکاری ها و جانفشانی های آنها لوح افتخار انقلاب است از تمام همشهریان، همکاران و دوستداران اسلام و آزادی دعوت به عمل می آورد با شرکت در مراسم یوم ا... 22 بهمن ماه بار دیگر همبستگی و وحدت ملی و عشق به ارزش های والای اسلامی خود را اعلام نمایند .
روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد  
 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.