اطلاعيه

اطلاعيه
« 22بهمن ماه يوم ا... است  »
  
خجسته سالروز ميلاد انقلاب اسلامي بر فجرآفرينان ، شهروندان محترم يزدي  وامت وفادار ايران اسلامي كه  پاسداران فداكار انقلابند مبارك باد.
   دهه فجر اوج شكوفايي تفكر و انديشه امتي آگاه و شجاعبه رهبريت ابر مرد تاريخ حضرت امام خميني (ره) در عصر كنوني است.  بنيانگذار اين پديده الهي با ذكاوت و ظرافتيبي‌نظير توده‌هاي انقلابي را آگاه و متحول نمود و به تبيين اسلام ناب محمدي پرداخت. اسلام را احياء و روح عزت‌طلبي و  خود باوري در سايه اتكال به قدرت لايزال الهي رابه مسلمين اعاده كرد و مودت ، اخوت اسلامي و همبستگي بين مسلمين را ايجاد نمود.
   در آستانه سي‌ويكمين سالگرد انقلاب اسلامي ، سي سال ثبات وحيات غرورانگيز و افتخارآميز در ميان طوفان‌هاي سهمگين بين‌المللي كه مقتدرتريننظام‌هاي سياسي  جهان در آن دستخوش تغيير و تحول شده اند شبيه به يك معجزه است كهبه بركت راهبري‌ امام امت و  مقام  معظم رهبري در صحنه جهاني به دست آمده و چون كوهي ايستاده‌ايم ومقاومت در برابر قدرت‌هاي جهاني را چونان روزهاي نخستين انقلاب بر خود فرضمي‌دانيم. به اميد دست يافتن به افق‌هايي كه دور نماي آن برقراري نظم نوين اسلاميدر سراسر جهان و اتصال نهضت شكوهمند امام خميني(ره) به قيام حضرت حجت امام زمانارواحناه فداه (عج) باشد.
    شهردار و پرسنل شهرداري يزد و سازمانهاي وابسته ضمن بزرگداشت ايام ا... مبارك دهه فجرو يادآوري اينكه 22 بهمن روز پيوند امام و امت اسلامي است ، از همه اقشار مردم قهرمان ايرانبه خصوص همشهريان عزيز  يزديدعوت به عمل مي آورند كه به نشانه وفاداري به انقلاب و نظام مردم سالاري ديني و به منظوربيعت دوباره با آرمان‌هاي انقلاب ، امام و رهبري با حضور گسترده و  وحدت كلمه در راهپيمايي اين روز ، پيام عزت وعظمت اسلام و قرآن را فرياد نمايند.
 
« روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري يزد »
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.