استقبال سه هزار میلیارد تومانی سرمایه گذاران برای مشارکت در پروژه های شهرداری یزد

استقبال سه هزار میلیارد تومانی سرمایه گذاران برای مشارکت در پروژه های شهرداری یزد

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد در اولین همایش و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری که با ارائه 14پروژه مشارکتی به ارزش بالغ بر 7350 میلیارد ریال از سوی شهرداری همراه بود، پروژه های مذکور با استقبال چهار برابری مواجه گردید و سرمایه گذاران اعلام آمادگی کردند درحد سه هزار میلیارد تومان با شهرداری یزد مشارکت نمایند.
شهرداری یزد با شرکت در این نمایشگاه که با حضور و استقبال بیش از 100 شهرداری از سراسر کشور برگزار می شد و در آن بیش از 2000 طرح آماده سرمایه گذاری ارائه گردید ، طرحهای مشارکتی از قبیل پروژه بلواردکترپیرنیا، مجتمع تجاری، اداری ورفاهی بلوار طالقانی و پل های مکانیزه عابر پیاده  عرضه نمود.
بازدید وزیر کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، قائم مقام سازمان شهرداریهاو دهیاریهای وزارت کشور، مشاور رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریها در سرمایه گذاری و طرحهای اقتصادی،مدیر کل دفتر خدمات شهری سازمان شهرداریهاو دهیاریها، استاندار یزد و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از غرفه شهرداری جزء مهمترین رویدادهای این نمایشگاه به حساب می آید.
از مهمترین دستاوردهای نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری، رقابت سازنده بیش از یکصد شهرداری در جلب مشارکت بخش خصوصی بود.
لازم به ذکر است شهرداری یزد در طی هفته های آینده با برگزاری تور یزدگردی و دعوت از سرمایه گذاران ، نسبت به معرفی بیشتر پروژه های مذکور وجلب مشارکت آنها اقدام می نماید.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جهت دانلود فايل pdf پروژه هاي مشاركتي شهرداري يزد اينجا كليك نماييد

پروژه هاي مشاركتي شهرداري يزد

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.