از پانزدهم دي ماه :پايانه مسافربري يزد به محل جديد انتقال مي يابد

از پانزدهم دي ماه :پايانه مسافربري يزد به محل جديد انتقال مي يابد
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري يزد پايانه مسافربري جديد شهر يزد كه فاز اول آن در هفته دفاع مقدس با مساحت كل 57 هكتار، ‌زير بناي 14 هزار متر مربع و در سه طبقه به بهره برداري رسيده است از تاريخ پانزدهم دي ماه فعاليت خود را آغاز مي كند .
گفتني است همزمان با آغاز فعاليت پايانه جديد كه در بلوار شهيد دهقان ـ ابتداي جاده شهرك صنعتي واقع شده است پايانه فعلي تعطيل گرديده و به صورت موقت فقط به منظور ارائه خدمات فني به اتوبوسها مورد استفاده قرار مي گيرد .
خاطر نشان مي شود به منظور انتقال مسافران از سطح شهر به محل پايانه جديد ، اتوبوسهاي شهري از محل پارك سوارهاي ميدان جانباز و چهار راه 22 بهمن آماده ارائه خدمات به مسافرين مي با شند . همچنين ناوگان تاكسيراني و بخش خصوصي نيز آمادگي خود را جهت اياب و ذهاب مسافران از نقاط مختلف شهر به پايانه و بلعكس اعلام نموده اند .
شايان ذكر است در حال حاضر به طور متوسط روزانه 5000 نفر مسافر با 120 دستگاه اتوبوس از پايانه فعلي جابجا مي شوند .
گفتني است 16 واحد تجاري ،‌ رستوران ،‌ نمازخانه ،‌ پاسگاه نيروي انتظامي ،‌كافي نت ،‌ كافي شاپ،‌ 16 دفتر فروش بليط با امكانات مناسب ،‌ محل استراحت رانندگان ،‌ پاركينگ خودروهاي سبك و سنگين و ساختمان اداري مناسب از ويژگيهاي پايانه مسافربري جديد شهر يزد مي باشد .
آدرس کوتاه :