از ابتدای سالجاری تا کنون:انجام 20 هزار متر مربع آسفالت در منطقه دو شهرداری یزد

از ابتدای سالجاری تا کنون:انجام 20 هزار متر مربع آسفالت در منطقه دو شهرداری یزد

20 هزار متر مربع از 45 هزار و 730 متر مربع معابر منطقه دو که سالجاری در دستور کار زیرسازی و آسفالت قرار گرفته تا کنون به بهره برداری رسیده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد مدیر منطقه دو اظهار داشت: از شروع سال جدید تا کنون بالغ بر 45 هزار و 730 متر مربع از خیابانها و کوچه های منطقه دو در دستور کار زیرسازی و آسفالت قرار داشته که از این مقدار تا کنون 20 هزار متر مربع آن مورد بهره برداری قرار گرفته است.

مهندس جعفر امین مقدم اظهار داشت: پروژه زیرسازی و آسفالت معابر در سطح منطقه دو به موازات سایر پروژه ها انجام می شود.

 

وی خاطرنشان کرد در صورت امکان، برخی از معابر اصلی و با ترافیک بالا را در محلات مختلف پس از بررسی های لازم در دستور کار روکش آسفالت قرار می دهیم.

مدیر منطقه دو شهرداری اظهار امیدواری کرد در سالجاری نیز منطقه دو با همکاری سازمان عمران شهرداری و از محل اعتبارات مصوب، با کمترین وقفه، عملیات زیرسازی و آسفالت کوچه ها و معابر را انجام دهد.

مهندس جعفر امین مقدم همچنین از شروع عملیات احداث میدانی واقع در تقاطع بلوارهای دهه فجر و علامه جعفری، ادامه عملیات اجرائی تکمیل خیابان شهید فهمیده، احداث بلوارهای خاتم و سنتو (بلوار امام حسن مجتبی(ع)) و اجرای مسیر دسترسی به کتابخانه پارک بزرگ شهر به عنوان پروژه های عمرانی امسال منطقه دو خبر داد.

آدرس کوتاه :