آزمون استخدامي مشاغل عملیاتی آتش‌نشاني يزد روز جمعه 18 مرداد ماه برگزار می شود

آزمون استخدامي مشاغل عملیاتی آتش‌نشاني يزد روز جمعه 18 مرداد ماه برگزار می شود

آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشاني در يزد روز جمعه هيجدهم مردادماه جاري در محل جهاد دانشگاهي يزد برگزار مي‌شود.

داوطلبان ثبت‌نام كننده مي‌توانند با مراجعه به سايت مركز آزمون جهاد دانشگاهي به نشاني WWW.HRTC.IR نسبت به دريافت كارت ورود به جلسه آزمون اقدام كنند.

داوطلبان براي شركت در اين آزمون ارائه كارت ورود به جلسه به همراه كارت ملي يا شناسنامه عكس‌دار الزامي است.

درب ورودي مركز آزمون از ساعت 7 صبح باز خواهد بود و فرآيند آزمون از ساعت 8:30 صبح آغاز مي‌شود، لذا به داوطلبان توصيه مي‌شود با توجه به مسافت و ترافيك به گونه‌اي برنامه ريزي كنند كه در زمان مقرر در محل آزمون به آدرس يزد، صفائيه، ميدان عالم، بلوار شهداي گمنام، سازمان جهاد دانشگاهي استان يزد، حضور يابند.

به دليل ممنوعيت ورود تلفن همراه و هرگونه لوازم الكترونيكي به حوزه‌هاي آزمون، توصيه مي‌شود داوطلبان از به همراه آوردن اين وسايل خودداري كنند.

سوالات آزمون در دو بخش عمومي و تخصصي طراحي شده است، در بخش عمومي 105 سوال و در بخش تخصصي 60 سوال در اختيار داوطلب قرار مي گيرد و آنها مجموعاً 180 دقيقه براي پاسخگويي به سوالات زمان خواهند داشت.

باجه‌های رفع نقص از روز سه شنبه 15 مرداد ماه به مدت چهار روز از ساعت 9 صبح تا 13 جهت رفع مغايرت‌هاي احتمالي فعال هستند.

داوطلباني كه كارت آنها فاقد عكس است يا عكس فرد ديگري روي كارت ورود به جلسه‌شان ثبت شده است بايد در دست داشتن دو قطعه عكس 3*4 جديد به باجه‌هاي رفع نقص مراجعه كنند، همچنين كساني كه مشخصات فردي آنها نياز به اصلاح دارد هم بايد به باجه‌هاي رفع نقص رجوع نمايند.

به استناد سهمیه استخدامی شماره ۷۱۱۳۰۴ مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور و مجوز شماره ۲۲۵۷ مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های كشور، به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های سراسر کشور، آزمون استخدامی كتبی و عملی برای انتخاب افراد واجد شرایط بر اساس مندرجات دفترچه راهنما برگزار می‌گردد.

آدرس کوتاه :