• یک‌شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

ادامه عملیات انتقال آب خام به شبکه آب فضای سبز

ادامه عملیات انتقال آب خام به شبکه آب فضای سبز

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد با اشاره به ادامه طرح انتقال آب خام به شبکه آبیاری فضای سبز که از مدت ها پیش اجرا شده است، افزود: فضای سبز پارک باغ ملی و ابتدای بلوار شهید صدوقی، چهارراه سلمان، میدان شهدای محراب و میدان کسنویه به شبکه انتقال آب خام متصل شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد، محمد صفدرپور در خصوص طرح انتقال آب خام به شبکه آبیاری فضای سبز شهری گفت: در ادامه اجرای این طرح، فضای سبز پارک باغ ملی و ابتدای بلوار شهید صدوقی، چهارراه سلمان، میدان شهدای محراب و میدان کسنویه به شبکه انتقال آب خام متصل شدند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد گفت: با توجه به سیاست کلی سازمان در جداسازی آب فضای سبز از آب شرب، عملیات حفر و لوله گذاری جهت انتقال آب خام به بخشی از فضای سبز شهر اجرا شد.

صفدر پور با اشاره به اینکه بحران کم آبی سال های گذشته در کشور سبب شده است تا مشکلاتی در آبیاری فضای سبز به وجودآید، اضافه کرد: مصرف بهینه منابع آبی برای آبیاری فضای سبز و مدیریت مصرف صحیح آب یکی از سیاست های اصلی سازمان می باشد که در همین راستا سازمان به منظور حذف تانکر و همچنین حذف کنتور آب شرب و استفاده از آب خام در آبیاری فضای سبز، حفاری و لوله گذاری بخش های دیگری از فضای سبز شهر را اجرا کرد.

وی افزود: در عملیات فوق، به طول ۳۰۰ متر با لوله ۱۱۰، ۱۲۵ و ۱۶۰ از نوع پلی اتیلن استفاده شد و اتصال آبیاری بخش های باقیمانده فضای سبز به شبکه آب خام در ادامه پروژه و در دست اقدام می باشد.

آدرس کوتاه :