• دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

ادامه انتصابات در شهرداری یزد

ادامه انتصابات در شهرداری یزد
 
شهردار یزد طی صدور احکامی سرپرست جدید اداره املاک، مشاور و نماینده شهردار در شورای اسلامی شهر و قائم مقام دفتر امور مشارکتها و سرمایه گذاری را معرفی نمود.
به گزارش روابط عمومي و امور بین الملل شهرداری یزد محمدرضا عظیمی زاده در پی بازنشستگی احمد قانع، طی حکمی محمد حاج رضایی را با حفظ پست سازمانی به سمت سرپرست اداره املاک شهرداری یزد منصوب کرد.
در جلسه تودیع و معارفه ای که در همین راستا با حضور معاونان اداری و مالی و خدمات شهری، مدیران امور اداری ، اداره حقوقی و روابط عمومی و امور بین الملل و پرسنل اداره املاک در سالن جلسات شهرداری مرکز برگزار شد با تأکید بر اهمیت تجربه بازنشستگان پیشنهاد شد تا به گونه ای از اطلاعات این عزیزان در شهرداری استفاده شود.
همچنین به دنبال انتصابات جدید در شهرداری یزد با صدور ابلاغهای جداگانه ای از سوی شهردار، مرتضی کریمی به عنوان مشاور و نماینده شهردار در شورای اسلامی شهر و امید فتاحی به عنوان قائم مقام دفتر امور مشارکت ها و سرمایه گذاری معرفی شدند.
آدرس کوتاه :


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 83 بازدید