اختصاص زمین به دانشکده علمی کاربردی شهرداری یزد

اختصاص زمین به دانشکده علمی کاربردی شهرداری یزد

در راستای احداث دانشکده علمی کاربردی، 12 هزار متر مربع زمین در اراضی مهرآوران  از سوی شهرداری یزد به دانشکده علمی کاربردی واگذار شد.

 

معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری یزد از واگذاری زمینی به مساحت تقریبی 12 هزار   متر مربع در محدوده اراضی شهرک مهرآوران صفائیه به دانشکده علمی کاربردی شهرداری جهت ایجاد مرکز آموزشی خبر داد.

مهندس تاج آبی خاطرنشان نمود هدف از ایجاد مرکز علمی و کاربردی شهرداری یزد ارتقای دانش فنی، تخصصی، افزایش مهارتهای شغلی پرسنل شهرداری و همچنین بهبود ارتقاء فرهنگ شهرنشینی در سطوح مختلف اجتماعی، صنفی، اقتصادی و مدیریتی شهر و برگزاری دوره های آموزشی علمی و کاربردی برای اقشار مختلف جامعه می باشد.

معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری یزد اظهار امیدواری کرد ساختمان این دانشکده با حمایت شورای اسلامی شهر و شهرداری و از منابع درآمدی دانشگاه تا دو سال آینده به بهره برداری برسد.

گفتنی است جایگاه فعلی دانشکده علمی کاربردی شهرداری یزد در محل ترمینال قدیم، واقع در بلوار حمیدیا قرار داشته و با 16 رشته تحصیلی و 482 دانشجو در حال فعالیت می باشد.

قابل ذکر اینکه از کل دانشجویان این دانشکده 389 نفر بومی و 93 نفر غیر بومی هستند. علاوه براین از رشته های امور فرهنگی، مبلغ قرآن کریم، نرم افزار کامپیوتر، حسابداری، حقوق و نگهداری سیستم های آبیاری به عنوان رشته های جدید این دانشگاه نام برده می شود.

                             روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد

آدرس کوتاه :