• پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

اجرای سی تئاتر خیابانی در ایام الله دهه‌ فجر

اجرای سی تئاتر خیابانی در ایام الله دهه‌ فجر

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از اجرای سی تئاتر خیابانی در ایام الله دهه‌ فجر در یزد خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، عباس ملازینلی رئیس سازمان گفت: به مناسب چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سه گروه تئاتر با عنوان‌های درد سر‌های ناتمام،کاریماتور و حرف‌های همیشگی به اجرای سی نمایش خیابانی در سطح شهر یزد می‌پردازند.

وی با بیان این که نمایش خیابانی درد سر‌های ناتمام نیز به نویسندگی و کارگردانی مهران مداح و نیز با نقش آفرینی امیر علی مداح و مهران مداح، روایتگر مشکلات کارگری است که از لحاظ تامین هزینه‌های زندگی در تنگنا قرار گرفته است، افزود: نمایش خیابانی کاریماتور به نویسندگی کرامت یزدانی و کارگردانی مهدی زبر جدی، یکی از سه تئاتر خیابانی در نظر گرفته شده در دهه‌ فجر است که این نمایش به روایت اقدامات کودکی که پوستر خود را در شغل‌های مختلف چاپ و منتشر می‌کند، می‌پردازد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد اظهار داشت: نمایش حرف‌های همیشگی به کارگردانی سعید یوسفی و اجرای سعید یوسفی و نجمه پیله ور، به روایت داستان مادری می‌پردازد که گمان می‌کند فرزندش جهت مقابله با داعش رفته است.

ملازینلی خاطرنشان کرد: این نمایش‌های خیابانی علاوه بر اجرا در بافت‌های تاریخی مسجد جامع و امیرچقماق، در پارک‌های آزادگان، باغ ملی، غدیر و بوستان آزادشهر و نیز در مناطق حاشیه‌ای مثل محله اسکان و حتی مناطق پر رفت و آمد مسافران از جمله ترمینال مسافری غدیر و راه آهن اجرا خواهند داشت.

آدرس کوتاه :

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد گزارش عملکرد یکساله سازمان را به سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ارائه داد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد در دیدار با سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، گزارش عملکرد یکساله سازمان را ارائه داد. ...

۱۳۹۸/۰۴/۲۵ 22 بازدید