• جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

ابلاغ جدید استاندار برای شهردار یزد

ابلاغ جدید استاندار برای شهردار یزد

استاندار یزد با صدور ابلاغی شهردار یزد را به عنوان عضو هیأت اجرائی استانی منطقه ویژه علم و فناوری یزد منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد سید محمد میرمحمدی بر پایه ماده 4 آیین نامه تأسیس و توسعه مناطق ویژه علم و فناوری کشور، طی حکمی محمدرضا عظیمی زاده را به عنوان عضو هیات اجرایی استانی منطقه ویژه علم و فناوری استان یزد منصوب نمود.

استاندار در این ابلاغ، پیروزی و سربلندی شهردار یزد را در تحقق اهداف منطقه ویژه علم و فناوری یزد و انجام وظایف پیش بینی شده در ماده پنجم آیین نامه یاد شده، مسئلت نموده است.

میر محمدی همچنین در این حکم از عضو جدید هیأت اجرایی استانی منطقه ویژه علم و فناوری، خواستار فراهم آوردن زمینه های پیشرفت و توسعه پایدار، مبتنی بر علم و فناوری و اقتصاد دانش بنیان و اسباب حرکت پرشتاب برای پیشبرد آرمان های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با همکاری سایر اعضا شده است.

 

آدرس کوتاه :


رئیس سازمان آتش نشاني و خدمات ایمنی شهرداری يزد تصریح کرد: علم و فناوری و تجهیزات جدید همیشه راه های متفاوتی در مقابله با حوادث گوناگون جاده ای معرفی می کند

رئیس سازمان آتش نشاني و خدمات ایمنی شهرداری يزد در حاشیه برگزاری دوره آموزشي كار با جرثقیل 25 تنی، تصریح کرد: علم و فناوری و تجهیزات جدید همیشه راه...

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ 32 بازدید