• چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

خودروي تريلي روبروي شركت فولاد يزد آتش گرفت

خودروي تريلي روبروي شركت فولاد يزد آتش گرفت

آتش نشانان با سرعت عمل خود آتش سوزی یک دستگاه خودروي تريلي حامل مقوا كه در جاده كنارگذر روبروي شركت فولاد يزد دچار آتش سوزي شده بود را مهار کردند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، با تماس رانندگان عبوري با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 4 ، 10 و 8 به با سه دستگاه خودروي عملياتي در ساعت 2:43 دقیقه بعد از نيمه شب گذشته 24 فروردين ماه به محل مذكور روانه شدند.

محمدرضا رحيمي معاون عمليات آتش نشاني يزد كه در محل حضور داشت گفت : یک دستگاه خودروي تريلي حامل مقدار زيادي مقوا به علت نامشخصی دچار آتش سوزی مي شود و درپی آن دود بسیار زیادی محيط اطراف آن محل را فرا گرفته بود.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی بی درنگ به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول محل حادثه را ایمن سازی کردند و با تخليه سريع بار آن تريلي از سرايت آتش به تريلي جلوگيري نموده به طوريكه كوچكترين خسارتي به تريلي و باركش آن وارد نشد، سپس با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده مشغول مهار آتش سوزی شدند.

رحيمي اضافه کرد: همزمان گروه دوم آتش نشانان با اطمينان از نبودن كسي در كابين خودرو با استفاده از تجهیزات اطفاي حريق پس از انجام عمليات جداسازي و خنك كردن بعد از 4 ساعت تلاش مضاعف موفق شدند حريق را مهار و به ايستگاه هاي خود مراجعت نمايند.

معاون عمليات سازمان با اشاره به این که علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از ایمن سازی محل حادثه، خودرو را تحویل مالک آن دادند.