• چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برخورد شدید دو دستگاه خودرو 3 مصدوم در پي داشت

برخورد شدید دو دستگاه خودرو 3 مصدوم در پي داشت

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید يكدستگاه خودروي زانتيا با 2 سرنشين و يكدستگاه نيسان با یک سرنشين منجر به مصدوميت سه نفر  مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر برخورد شديد دو دستگاه خودرو، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی يزد بی درنگ آتش نشانان ایستگاه شماره 7 و 5 را ساعت 12:05 ديروز 28 فروردين ماه به زيرگذر ميدان آيت ا.. خاتمي رهسپار کرد.

سعيد ايران نژاد معاون هماهنگي و بازرس سازمان كه خود را به محل حادثه رسانده و ناظر بر عملكرد امدادگران بود گفت: در محل حادثه یک دستگاه خودروي زانتيا با 2 سرنشين به علت سرعت زياد و عدم توانايي در كنترل خودرو از مسير خود منحرف و با يك دستگاه نيسان با یک نفر سرنشين كه در مسير خود در لاين كناري در حال حركت بوده به شدت برخورد مي كند بطوريكه موتور زانتيا از جا كنده شده و به سمت ديگري پرتاب مي شود .

وي با اشاره به اينكه بر اثر اين تصادف دونفر سرنشين زانتيا مصدوم مي شوند و خودرو نيسان واژگون و تنها سرنشين آن (راننده) مجروح و محبوس مي شود،افزود: اولين گروه از آتش نشانان كمتر از 2 دقيقه به محل حادثه رسيدند و همزمان با اجراي عمليات ایمن سازی ، عمليات رها سازي مصدوم از كابين نيسان را انجام و بعد از تحويل وي به عوامل اورژانس حاضر در محل و تحويل محل به نيروي انتظامي به ايستگاه هاي خود مراجعت نمودند.