• دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

پارک جنب حسینه محله شیخداد طراحی و اجرا خواهد شد

پارک جنب حسینه محله شیخداد طراحی و اجرا خواهد شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد رئیس و اعضای کمیسیون عمران و توسعه شورای اسلامی شهر یزد به منظور بررسی مشکلات این محله به همراه کشفی شهردار ناحیه تاریخی و چند تن از  کارشناسان شهرداری ، از مجموعه بافت تاریخی شیخداد و کوچه علیا بازدید کردند.

در نهایت در  این بازدید مقرر شد منازل مخروبه برای احداث پارکینگ درون محله ای توسط ناحیه تاریخی تملک شود و در اختیار شهروندان قرار گیرد.

همچنین در بازدیدی که از پارک جنب حسینه شیخداد انجام شد مقرر گردید با توجه  به بودجه ای که برای این پارک در نظر گرفته شده امسال طراحی و اجرا شود.

در این بازدید اعلام شد در زمینه اصلاح دسترسی مسیر اصلی کوجه شیخداد به استخر 22 بهمن،جلسه مشترک با حضور شهرداری مرکز، شهرداری ناحیه تاریخی و میراث فرهنگی برگزار شود و این مسیر اصلاح شود.

بازدید از مجتمع مسکونی بقیه الله العظم از دیگر برنامه های کمیسیون عمران و توسعه شورای اسلامی شهر یزد بود و در ادامه از یک مکان که برای راه اندازی سالن ورزشی مناسب بود بازدید و مقرر شد این مکان در راستای راه اندازی سالن ورزشی بهسازی و زمین جلوی این سالن ورزشی جهت احداث پارک تملک شود.

در پایان و در بازدیدی که از پروژه پارک زیتون انجام شد، اعضای کمیسیون از پیشرفت کار در این پارک رضایت داشتند، و مقرر شد در بودجه سال 96 برای تکمیل این پروژه بودجه کافی در نظر گرفته شود.