• چهارشنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

حضور آتش نشانان در مانور امداد و نجات راه آهن

حضور آتش نشانان در مانور امداد و نجات راه آهن

نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی يزد در مانور امداد و نجات که با مساعدت اداره کل راه آهن یزد و با محوريت آتش نشانی یزد در راه آهن یزد برگزار شد، شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد، محمدرضا رحيمي معاون عمليات آتش نشانی یزد در این باره گفت : اين عمليات نمادين رأس ساعت 10:19 صبح امروز سه شنبه نوزدهم دیماه بدون اطلاع قبلي به دستگاه هاي امدادي با محوريت آتش نشانی یزد و با حضور هلال احمر ، اورژانس ، نيروي انتظامي انجام شد .

آتشپاد دوم سيدعباس ميرشمسي رئیس سازمان آتش نشانی یزد بیان نمود : با توجه به اهمیت امداد رسانی به حادثه دیدگان قطار مسافربری، این تمرین عملیاتی ضمن تماس راه آهن با مرکز 125 شروع و نیروهای عملیاتی عازم محل وقوع این حادثه  فرضی شدند.

رئیس سازمان با اشاره به موفقیت آمیز بودن این مانور و هماهنگ بودن تمامی نیروهای شرکت کننده در این مانور، افزود: آشنایی  نیروهای ایمنی راه آهن و چگونگی مقابله با آن برای ایجاد آرامش روانی، ارتقاء آمادگی سازمانهای تخصصی و بکارگیری تجهیزات در هنگام وقوع حوادث ریلی و همچنین ایجاد فرهنگ ایمنی و کاهش تلفات و خسارات ناشی از اینگونه حوادث از اهداف در نظر گرفته شده در این مانور می باشد.


رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۳۹۷ را سال «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری کردند؛ مخاطب شعار امسال آحاد ملت و مسئولانند همه باید سخت، کار کنند

حضرت آیت الله خامنه‌ای، دستاورد دیگر جمهوری اسلامی در سال گذشته را «تبدیل تهدیدهای منطقه‌ای به فرصت» دانستند و گفتند: یکی از اهداف تهدیدهای...

۱۳۹۷/۰۱/۱ 29 بازدید