• چهارشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برخورد شدید خودروی ریو به تیر چراغ برق 1 مصدوم در پی داشت

برخورد شدید خودروی ریو به تیر چراغ برق 1 مصدوم در پی داشت

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی برخورد شدید خودروی ریو با تیر برق حاشیه خیابان، منجر به مصدوميت و محبوس شدن یک نفر مي شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی یزد به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره هفت و شش را با دو دستگاه خودروی عملیاتی رأس ساعت 2:20 بعد از نیمه شب امروز بیست و سوم بهمن ماه به مسیر خیابان چمران روبروی کارخانه درخشان اعزام كرد.

مجید میرجلیلی رئیس ایستگاه شماره شش که در محل حضور داشت در مورد این حادثه گفت: یک دستگاه ریو به علت عدم توانايي در كنترل خودرو از مسیر اصلی خود منحرف و با شدت به تیر برق حاشیه خیابان برحورد می کند و می ایستد، و این حادثه رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق خودرو را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند افزود : در جریان این حادثه یک نفر سرنشین سواری (راننده)، مصدوم و داخل اتاقک خودرو محبوس می شود که آتش نشانان در یک عملیات خیلی حساس وی را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس نمودند.

میرجلیلی با بیان اینکه علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود، افزود: نیروهای عملیاتی در ادامه پس از اطمینان از نبود نشتی بنزین ، به ایستگاه های خود مراجعت نمودند.

آدرس کوتاه :