• پنج‌شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

برخورد جدی با نامزد های انتخاباتی/ آغاز عملیات پاکسازی و شستشوی پوستر های نامزد ها


با شروع تبلیغات نامزدهای شورای اسلامی شهر، گروه های نظارت بر فعالیت آن ها، بیش از پیش آغاز به کار کردند که طی این عملیات های نظارتی، با متخلفین برخورد جدی صورت خواهد گرفت.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ کارگروه تبلیغات انتخابات، صبح امروز در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برگزار و به تحلیل و بررسی مسائل و رویداد های قابل پیش بینی در زمان تبلیغات کاندیدای ریاست جمهوری و انتخابات شورای اسلامی شهر پرداخت.
 
محمدرضا پیرنیا، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، با بیان شعار « من میخواهم شهر را زیبا کنم نه عامل تخریب زیبایی های شهر باشم» ، افزود: فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدهای شورای شهر، با همکاری سازمان های همراه با کارگروه تبلیغات انتخابات، توسط گروه های نظارتی و اجرایی شهرداری به طور جد در حال رصد است و عملیات پاکسازی و شستشوی پوستر های نامزد ها در محل های غیر مجاز، صبح امروز آغاز شد.
 
وی با اشاره به اینکه جایگاه های تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر در افزایش سه برابری است، گفت: هرگونه نصب بنر و پوستر در محل هایی بجز جایگاه های تبلیغاتی تعیین شده توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، تخلف محسوب شده و صاحبان آن ملزم به پرداخت خسارت و جریمه به شهرداری خواهند شد.
 
پیرنیا تصریح کرد: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، در حال مستند سازی و ثبت تمام تخلفات انتخاباتی در سطح شهر است که این اطلاعات به فرمانداری یزد ارسال خواهد شد تا جرایم در نظر گرفته برای متخلفان اعمال شود.
 
انتهای پیام/ش