• سه‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

آتش نشانان حریق منزل مسکونی را مهار و از گسترش آن جلوگیری شد

آتش نشانان حریق منزل مسکونی را مهار و از گسترش آن جلوگیری شد

به گزارش روابط عمومی سازمان آتـش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، طبق  اطلاع به سامانه 125 در ساعت 11:12  بیست و یکم اسفند ماه مبني بر مشاهده دود در منزلی واقع در میدان راه آهن، کوچه یاس، ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله دو دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره یک به محل مورد نظر اعزام مي نمايد.

سیدمحمد میرجلیلی مدیر عملیات منطقه دوسازمان كه خود را به محل حادثه رسانده بود گفت: اولین گروه از آتش نشانان کمتر از سه دقیقه به محل حادثه رسیدند که در بدو ورود به محل با صحنه ای مواجه شدند که شعله های آتش و دود حاصل از آتشسوزی ضایعات دپو شده تمام قسمتهای حیاط را فراگرفته بود.

وي با اشاره به اینکه در هنگام آتش سوزی مالک در منزل نبوده افزود: آتش نشانان خیلی سریع  همزمان با اجرای عملیات ایمن سازی، با استفاده از دستگاه تنفسی به داخل منزل رفته و عمليات اطفای حریق را آغاز مي كنند و در کمترین زمان ممکن حریق را مهار و از سرایت آتش به دیگر قسمتهای منزل جلوگیری نمودند.

میرجلیلی با بيان اينكه در این حریق خوشبختانه به کسی آسیبی نرسیده و تنها به نازک کاری ساختمان خسارت وارد می شود، افزود : آتش نشانان  پس از اجرای عملیات جدا سازی و خنک کردن و ارائه توصيه هاي ايمني منزل را تحويل مالک داده و به ایستگاه خود مراجعت نمودند.

آدرس کوتاه :