طرحهای آماده اجرا در سطح شهر: بستری مناسب برای مشارکت یا تأمین هزینه های اجرایی

دربازدید شهرداریزد از سازمان بهسازی و نوسازی و منطقه یک ، داشتن طرح های آماده برای اجرا در سطح شهر از مهمترین بسترهای لازم جهت تأمین بودجه مورد نیاز یا به مشارکت گذاشتن هر پروژه اعلام گردید.

مدیر مالی شهرداری يزد عضو کارگروه مالی و سرمایه گذاری برنامه پنج ساله توسعه شد

سید جعفر دشتکی مدیر مالی شهرداری یزد در راستای تدوین برنامه پنج ساله توسعه و عمران شهری به عنوان عضو کارگروه مالی و سرمایه گذاری تهیه برنامه مذکور انتخاب گردید.

معرفی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری یزد

مدیر امور عمرانی شهرداری یزد به عنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری معرفی شد .

اعطای حکم شهردار جدید از سوی استاندار

استاندار یزد در مراسم تودیع و معارفه شهردار یزد با تاکید بر اصول خدامحوری، توسل محوری، ولایت مداری و وحدت محوری در کارها بر تعامل شهرداری با شورای اسلامی شهر و مدیران استانی تاکید کرد و حکم شهردار جدید را اعطا نمود.

اولویت عظیمی زاده، توزیع عادلانه درآمد و خدمات در شهر است

شهردار جوان یزد با تاکید بر اهداف الهی در فعالیت ها و اولویت بندی کارها، توزیع عادلانه درآمد و خدمات شهرداری را درنقاط مختلف شهر از مهمترین برنامه های شهرداری معرفی کرد.

حمایت مسئولان عامل موفقیت شورای اسلامی شهر یزد

رئیس شورای اسلامی شهر یزد حمایت های معنوی مسئولان را دلیل موفقیت شورا دانست و ادامه این روند را عامل موفقیت شهردار جدید معرفی نمود و خواستار جمع کردن کارنامه شش و نیم ساله شورا شد.

سفارش نماینده مجلس بر الگوپردازی

نماینده مردم یزد و صدوق در مراسم تودیع و معارفه شهردار یزد بر اتحاد و همدلی در مجموعه شورا و شهرداری تاکید کرد و با سفارش بر الگوپردازی، رویه الگوی ایرانی و اسلامی را جهت حفظ هویت دینی و ملی موثر دانست.

نرخ بالای بیمه کارگران از عمده دلایل ارتکاب تخلفات ساختمانی است

شهرداری که پنج سال سکان عمران و آبادی شهر یزد را در دور سوم شورای اسلامی شهر برعهده داشت در مراسم تودیع و معارفه شهرداریزد با برشمردن نرخ بالای بیمه کارگران به عنوان عامل اصلی تخلفات ساختمانی با ارائه گزارشی از عملکرد، در عین حالی که کسری 10تا 15درصدی سالیانه را اعلام می کرد از رشد سالیانه به میزان 10میلیارد تومان خبرداد.

آخرین فرصت شهروندان یزدی برای استفاده از جایزه خوش حسابی عوارض

پایان شهریورماه سالجاری آخرین فرصت شهروندان برای استفاده از10درصد جایزه خوش حسابی عوارض نوسازی و 80 درصدتخفیف خدمات پسماند خانگی اعلام شد.

پخش اذان در جایگا ههایCNG شهرداری یزد

در راستای فرهنگ سازی و حفظ شعائر دین مبین اسلام، ندای زیبای اذان در مواقع خاص خود در جایگاههای CNG شهرداری یزد پخش می شود.
نمایش 3,691 - 3,700 از 4,316 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 432