سرپرست معاونت فني و عمراني شهرداري يزد:فعاليت هاي عمراني داراي منطق و مقدمه علمي باشد

در همايش نحوه توليدات بتني به روش خيس متراكم كه در روز سه شنبه بيست ويكم ارديبهشت ماه و با حضور متخصصان و كارشناسان در يزد برگزار شد، بر رعايت ويژگيهاي منطقي و علمي در اجراي پروژه ها تأكيد گرديد.

آغاز عمليات اجرايي پنج پروژه عمراني در سطح منطقه دو شهرداري يزد

عمليات احداث ميدان خاتم، اصلاح هندسي ميدان مسكن و شهرسازي، آسفالت خيابان ارغوان ، پياده روسازي خيابان شهيدان ادهمي و آسفالت كوچه هاي زير شش متر در سطح منطقه دو شهرداري يزد با اعتباري بالغ بر سه ميليارد و 100 ميليون ريال شروع شد.

آغاز عمليات آسفالت معابر منطقه سه شهرداري يزد و ساماندهي ميدان پليس

مهندس محمدرضا عظيمي زاده سرپرست منطقه سه شهرداري يزد در گفتگويي از آغاز عمليات اجرايي آسفالت معابر حد فاصل خيابان فضيلت به بلوار جانباز، ساماندهي ميدان پليس و فضاي سبز جنب مسجد علي بن ابيطالب (ع) آزادشهر خبر داد.

باز شدن گره تملكي خيابان مشيرالممالك و آغاز عمليات تكميلي

با آزادسازي باقيمانده املاك در مسير خيابان مشيرالممالك ، عمليات زيرسازي و تكميلي اين خيابان پس از گذشت چهارسال از اتمام فاز اول آن آغاز گرديد.

استخدام در بانك شهر

در راستاي تأمين نيروي انساني بانك شهر در پست متصدي امور بانكي، از بين دارندگان مدارك كارداني و كارشناسي به منظور شركت در آزمون ورودي، ثبت نام به عمل مي آيد.

بازديد شهردار شهر دوچرخه ها با دوچرخه

شهردار يزد در راستاي ترويج دوچرخه سواري و بررسي بيشتر وضعيت شهر در منطقه سه، با دوچرخه از اين منطقه بازديد نمود.

بالا بردن ضريب ايمني در شهر حميديا با نصب شيرهاي ايستاده

محمدرضا سرمست يزدي بر اساس بررسيهاي كارشناسي و در راستاي افزايش ضريب ايمني خواستار نصب شيرهاي ايستاده در سطح شهر حميديا شد.

تصويب بودجه شهرداري يزد و حذف هزينه هاي غير ضرور

محمدرضا پيرنيا با اعلام تصويب بودجه 700 ميليارد ريالي شهرداري از سوي شوراي اسلامي شهر و اختصاص 64 درصد آن به هزينه هاي عمراني و 36 درصد آن به هزينه هاي جاري اظهار اميدواري نمود در اطاعت از فرمايشات مقام معظم رهبري و عمل به اصلاح الگوي مصرف و همچنين تلاش در همت و كار مضاعف بتوان ميزان هزينه هاي غير ضرور را به حداقل رساند.

هشدار سازمان آتش نشاني نسبت به عدم كاربرد سيستم هاي اطفاء حريق

مديرعامل سازمان آتشنشاني شهرداري يزد نسبت به عدم كاربرد سيستمهاي اعلام و اطفاء حريق دستي و اتوماتيك در مراكز صنعتي هشدار داد.

ثبت آثاري ديگر از ابنيه باستاني يزد در فهرست ملي

خانه هاي اسماعيلي و مير فخرالديني و سراي حاجي صادق در شهر يزد به ثبت فهرست آثار ملي ايران رسيد.
نمایش 2,821 - 2,830 از 3,141 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 315