گزارش تصويري بازديد شهردار از پروژه هاي عمراني

ساختمان آتش نشاني شماره 9 (جنب سيلو)   27/10/88 تقاطع غيرهمسطح پروفسور حسابي 27/10/88 تقاطع راه آهن با خيابان كاشاني   27/10/88 ...

نرخ كرايه تاكسي پايانه مسافربري پنج هزار ريال اعلام شد

براي انتقال مسافران از سطح شهر تا پايانه مسافربري جديد علاوه بر فعال بودن اتوبوسهاي شهري و ارائه خدمات از ساعت 6 تا 20، تاكسي ها و تاكسي تلفني ها هم با نرخ هاي دربستي 20 هزار ريال و به ازاي هر نفر پنج هزار ريال ارائه خدمت مي نمايند...

بازديد سرزده شهردار يزد از بتن ريزي پاركينگ طبقاتي خيابان كاشاني

در ادامه عمليات احداث پاركينگ طبقاتي خيابان آيت ا... كاشاني بازيربناي 4800 متر مربع و ظرفيت پارك 96 دستگاه خودرو سبك كه به مرحله بتن ريزي رسيده است شهردار يزد به صورت سرزده از آن بازديد نمود.

بيانيه

در دوران سياه رژيم ستمشاهي بزرگواراني بودند كه در جاي جاي ايران اسلامي با پيروي از خط ولايت ورهروي از معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) به ارشاد و راهنمايي مردم مي پرداختند و...

20و 25 درصد تخفيف در پرداخت نقدي عوارض شهرداري يزد

شهروندان يزدي كه عوارض خود را تا مورخ بيست و هشتم اسفند ماه سالجاري به صورت نقد پرداخت نمايند مشمول تخفيفهاي 20و 25 درصدي مي شوند.

برگزاري اولين جلسه كميته فضاسازي ايام ا... دهه فجر

در اولين جلسه كميته فضا سازي و تزئينات شهري و روستايي يزد با تأكيد بر حفظ حرمت اربعين امام حسين (ع) كه با ايام ا... دهه فجر قرين شده، پيشنهاداتي از قبيل برپايي خيمه انقلاب و نمايشگاه اقلام فرهنگي مطرح گرديد.

تشكيل يگان مشترك نيروي انتظامي وشهرداري يزد

در راستاي انجام امور اجرائيات در سطح شهر و ارائه خدمات بهتر به شهروندان ، شهرداري يزد با نيروي انتظامي يگان مشتركي را با عنوان يگان انتظامي و اجرائيات شهرداري يزد ايجاد مي كند.

از پانزدهم دي ماه :پايانه مسافربري يزد به محل جديد انتقال مي يابد

با وجود جابجايي متوسط روزانه 5000 نفر مسافر در پايانه فعلي شهر يزد ، از تاريخ پانزدهم دي ماه اين تعداد مسافر از پايانه مسافربري جديد به نقاط مختلف كشور اعزام مي شوند .

شركت كفن پوشان شهرداري يزد در راهپيمايي روز سيزده محرم

شهردار و پرسنل شهرداري يزد در راهپيمايي روز سيزدهم محرم در ميدان اميرچقماق شركت نمودند و ضمن تكريم حرمت عاشوراي حسيني حمايت خود را از ولايت فقيه اعلام داشتند.

بيانيه

عاشورا سالروز نهضت عظيم امام حسين (ع) است كه در آن تحول بزرگي به استعداد تمامي ابعاد حيات بشري رخ داده وتنها قيامي است كه هيچگاه زنداني جغرافيا و مليت و زمان و قوم خود نشد و در طول تاريخ...
نمایش 2,711 - 2,720 از 2,975 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 298