شروع عمليات اجرايي تقاطع غيرهمسطح مهديه و سفارش استاندار مبني بر تلاش براي

در مراسم آغاز عمليات اجرايي تقاطع غيرهمسطح چهارراه مهديه كه 29 ميليارد ريال هزينه اجرايي و 15 ميليارد ريال هزينه جابجايي تأسيسات در بردارد استاندار يزد بر فراهم كردن مقدمات كلان شهر شدن يزد والحاق شهرهاي حميديا و شاهديه و استفاده از بودجه هاي ملي براي ايجاد و توسعه مترو و حمل ونقل ريلي تأكيد نمود.

ساماندهي بلوار آزادگان با ويژگيهاي منحصر به فرد

بلوار آزادگان از حد فاصل ميدان حضرت ابوالفضل(ع) تا سه راه آزادشهر با دو ويژگي منحصر به فرد تعبيه باند عبور دوچرخه و نوار ويژه عبور روشندلان ، با مبلغ قراردادي در حدود دو ميليارد ريال ساماندهي مي شود.

برپايي نمايشگاه كتاب در ترمينال جديد شهر يزد

به منظور پر كردن اوقات فراغت مسافران و اهميت فرهنگ مطالعه، اولين نمايشگاه كتاب در پايانه مسافربري جديد شهر يزد داير شد.

اطلاعـيه

اطلاعيـه با فرا رسيدن تير ماه باز عطر شهادت فراگير شده و ياد و خاطره شهادت حضرت آيت ا... بهشتي و 72 تن از ياران با وفايش و همچنين شهيد محراب ديارمان حضرت آيت ا... صدوقي (ره) كه يازدهم تير...

بازنشستگي اميري و انتصاب پيرنيا به سمت معاون اداري و مالي شهرداري

شهردار يزد آقاي محمدرضا پيرنيا را به سمت سرپرست حوزه معاونت اداري و مالي شهرداري منصوب نمود.

فرهنگ ترافيك در بوستان شهدا به كودكان آموزش داده مي شود

از آنجايي كه عمليات احداث پارك آموزش ترافيك در بوستان شهداء به اتمام رسيده با نصب تجهيزات آن در آينده اي نزديك فرهنگ ترافيك و علائم رانندگي به كودكان يزدي آموزش داده مي شود.

آغاز مجدد عمليات اجرايي ميدان ملائك

عمليات اجرايي ميدان ملائك كه مدتي معطل مانده بود با توافق آزادسازي بخشي از املاك موجود در محدوده طرح بين شهرداري و آموزش و پرورش، دوباره آغاز شد.

برگزاري اولين همايش وضعيت امروز و آينده CNG در يزد

اولين همايش وضعيت امروز و آينده CNG كه روز سه شنبه بيست و پنجم خرداد ماه در محل فرهنگسراي غدير يزد برگزار شد ضمن اعلام آمادگي شهرداري يزد در جهت تأمين زمين جايگاههاي CNG بر تسهيل روند مشاركت بيشتر بخش خصوصي در ايجاد اين جايگاهها تأكيد گرديد.

مهندس ميروكيلي :رسانه ها در بيان خدمات صادق باشند

شهردار يزد در يك نشست خبري ضمن سفارش به رسانه ها مبني بر ارائه مستندات در خبرها و رعايت صداقت پيشگي و روشنگري در بيان خدمات ، نقش آنها را در فرهنگ سازي بسيار مؤثر دانست.
نمایش 2,711 - 2,720 از 3,058 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 306